Filtry do pomp powietrza

Filtracja - filtry do zamontowania na instalacji ssącej

zewnętrzny filtr do pompy próżniowej zabezpiecza pompę próżniową przed uszkodzeniem oraz zbyt szybkim zuzywaniem sie powierzchni roboczych, między innymi łopatek grafitowych,Filtry zewnętrzne pomp próżniowych i kompresorów powietrza różnych producentów m. innymi

Hermetyczne filtry ssące

     Podczas procesu produkcyjnego bardzo często istnieje konieczność wypompowania powietrza z komory technologicznej (np. przy pakowaniu próżniowym, w "masownicach" w przemyśle mięsnym) jak również w podajnikach papieru w maszynach drukarskich np. Heidelberg, Roland, Miller, Polly, kopiorama, na stołach mocujących np. w zakładach produkujących opakowania tekturowe, a także w dmuchawach ciśnieniowych służących do napowietrzania np. w oczyszczalniach.

     Podczas procesu wypompowywania powietrza przy pomocy pomp próżniowych następuje jednoczesne "porywanie" drobnych cząstek przetwarzanego produktu, a także zanieczyszczeń znajdujących się w otaczającym powietrzu. Wprawdzie najczęściej pompy próżniowe mają zabudowane filtry wewnętrzne, ale nie w każdym wypadku filtry te wystarczają (jednocześnie kontrola i wymiana tych filtrów jest o wiele bardziej kłopotliwa niż wymiana wkładu filtracyjnego w filtrze zewnętrznym). Skutki przedostania się zanieczyszczeń do komory pompy próżniowej okazują się niestety bardzo kosztowne.

     Bardzo wygodnym i skutecznym i wygodnym rozwiązaniem jest zastosowanie filtrów zewnętrznych. Wystarczy podać dane posiadanej pompy, a my zatroszczymy się o dobór odpowiedniego filtra.

filtry zewnętrzne do kompresorów powietrza, zabezpieczają kompresory, dmuchawy przed dostaniem sie zanieczyszczeń do wnętrza maszyny,Filtry ssące do kompresorów

     Filtry montowane na ssaniu kompresorów mają za zadanie zabezpieczyć kompresor przed możliwością uszkodzenia na skutek dostania się zanieczyszczeń do wnętrza urządzenia.

HOME  KONTAKT  telefon: (+48) 787 715 251;  mail: ecofilter@ecofilter.pl  OFERTA

mail: ecofilter@ecofilter.pl  Phone (+48) 787 715 251 KONTAKT  OFERTA   faq
polityka prywatności